Dakwerken in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (602)
Brussel (190)
Henegouwen (578)
Limburg (428)
Luik (592)
Luxemburg (207)
Namen (279)
Oost-Vlaanderen (632)
Vlaams-Brabant (420)
Waals-Brabant (159)
West-Vlaanderen (433)


 

Dakwerken in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Abrit'Toit
Rue du Briga 15b
6880 Orgeo

T: 061 - 413232
M: 0495 - 790378
F: 061 - 413232

E: abrittoit@skynet.be

Acrotoit
Rue Antiémont 58
6900 On

M: 0494 - 941063

E: acrotoit@hotmail.com

Alexandre Hadelin SPRL
Rue de la Ramée 12
6953 Forrières

T: 084 - 211685
M: 0495 - 303971
F: 084 - 211692

E: info@location-echafaudages.be

Andre M
Morhet 128
6640 Morhet

M: 0479 - 826588

E: toiture.andremaurice@skynet.be

Angonèse K Toitures
Chaussée Romaine 42
6700 Heinsch

T: 063 - 572609
M: 0494 - 047920
F: 063 - 572810

E: toiture.angonese@skynet.be

Antoine Toiture
Route de Bouillon 27
6700 Heinsch

T: 063 - 218418
F: 063 - 226918

E: antoinetoitures@skynet.be

Art & Bouquets SPRL
Rue Emile Parfonry 13
6990 Hotton

T: 084 - 467996
M: 0475 - 780308
F: 084 - 467997

E: thierry.trillet@skynet.be

Barvaux Toitures-Talbot Thierry
Rue des Alisiers 64
6940 Barvaux-sur-Ourthe

T: 086 - 321598
M: 0497 - 702133
F: 086 - 321598

E: thierry_talbot@hotmail.com

Bati-Rénov'
Bellevue 10
6810 Chiny

T: 061 - 658709
M: 0494 - 794128
F: 061 - 658709

E: bati_renov@skynet.be

Bossicard Vincent SPRL
Chemin du Bon Pays 37
6820 Florenville

T: 061 - 314186
F: 061 - 256900

E: firre_chantal@hotmail.com

Brackman André SPRL
Rue de l'Ecole 17
6767 Harnoncourt

T: 063 - 570187
M: 0495 - 304795
F: 063 - 582263

E: andrebrackman@skynet.be

C.C. Construction et Rénovation de Toiture sprl
Rue du Château Cugnon 96
6760 Ethe

T: 063 - 583898
M: 0499 - 243641

E: carnevali-construction@hotmail.fr

Claude Philippe Toiture
Alhoumont 15d
6662 Tavigny

T: 061 - 289367
M: 0496 - 811826
F: 061 - 289367

E: philippe.claude@belgacom.net

Cornet Stephane
Bihay 31
6941 Heyd

T: 086 - 490075
M: 0497 - 246267
F: 086 - 490075

E: sprlcornetst@yahoo.fr

Creation Toitures SPRL
Rue du Centre 89a
6717 Nobressart

T: 063 - 676168
M: 0473 - 687225

E: creationtoitures@skynet.be

Crisalid SPRL
Warnach 15a
6637 Fauvillers

M: 0497 - 452034

E: criseferf@hotmail.com

Décoraneuf Dany Hanus SPRL
Rue Franklin Roosevelt 14
6840 Neufchâteau

T: 061 - 277477
M: 0477 - 297287
F: 061 - 278679

E: hanusdany@ieck.be

Delnaux F
Rue de France 15
6953 Forrières

T: 084 - 366618
M: 0497 - 546495
F: 084 - 366618

E: fabian.delnaux@skynet.be

Deneffe Francis & Fils SPRL
Rue de Grandvoir 71
6800 Recogne

T: 061 - 223813
M: 0495 - 283813
F: 061 - 223868

E: deneffef@yahoo.fr

Detaille et Fils
Luzery 81
6600 Noville

T: 061 - 215500
M: 0478 - 989885
F: 061 - 218106

E: detaillefils@hotmail.com

DL Construction SPRL
Rue du Thier des Gattes 36
6950 Nassogne

T: 084 - 221450
F: 084 - 221450

E: claudine.dufays@skynet.be

Dron & Fils SPRL
Pont Charreau 3
6813 Termes

T: 061 - 329594
F: 061 - 329848

E: ymdron@skynet.be

Dron Eric SA
Rue du Pont de Virton 10
6724 Rulles

T: 063 - 411808
F: 063 - 411654

E: eric.dron@skynet.be

Dumont Toitures
A l'Basse 11
6900 Roy

T: 084 - 344254
F: 084 - 344854

E: toituredumontalain@edpnet.be

Durand J J
Rue des Jonquettes 2
6767 Dampicourt

T: 063 - 578724
F: 063 - 577275

E: durandamp@skynet.be

Echement Julien
Rue Neuve 4
6810 Jamoigne

M: 0498 - 757912

E: julien.echement@hotmail.com

Entr de Toitures-Claude Thomas
Rue des Cerisiers 1
6850 Offagne

M: 0497 - 640635

E: thomas.claude23@gmail.com

Espaces Toitures SPRL
Rue De La Croix Chinin 3
6740 Etalle

M: 0473 - 614646

E: espaces.toitures@hotmail.com

Fertons Toitures SC
Rachamps 40
6600 Noville

T: 061 - 213958
M: 0475 - 265800
F: 061 - 211288

E: fertons.toitures@skynet.be

Forrières Constructions
Rue des Alliés 19
6953 Forrières

T: 084 - 211685
M: 0497 - 736859

E: info@location-echafaudages.be

Gérard Marc
Rue de la Fange des Fornès 2
6800 Bras

T: 061 - 613803
M: 0496 - 792235
F: 061 - 613803

E: entr-g.m@hotmail.com

Gillet & Jacques SPRL
Rue de la Chapelle 64
6780 Hondelange

T: 063 - 221917
F: 063 - 219955

E: gillet.jacques@swing.be

Golinvaux R SPRL
Rue des Corettes 36b
6880 Bertrix

T: 061 - 411190
F: 061 - 414245

E: golinvaux.r@skynet.be

Gouverneur David SPRL
Rue du Point d'Arrêt 18
6880 Orgeo

T: 061 - 416668
F: 061 - 416670

E: david.gouverneur@swing.be

Grégoire Vincent
Cherain 5a
6673 Cherain

T: 080 - 510101
M: 0496 - 613314
F: 080 - 510808

E: gregoire-toitures@skynet.be

HD Toitures SPRL
Rue de Blézy 97
6880 Bertrix

T: 061 - 412886
F: 061 - 315830

E: hdtoitures@skynet.be

Jansen T SPRL
Colonel de Lamorménil 22
6960 Dochamps

T: 086 - 387919
M: 0495 - 116661

E: jansesn.t@skynet.be

Jansen Tony
Col de Lamorménil 22
6960 Dochamps

T: 086 - 387919
M: 0495 - 116661

E: jansen.t@skynet.be

Klepper Pascal SPRL
Chaussée de Luxembourg 39
6840 Hamipré

T: 061 - 278277
M: 0475 - 564288
F: 061 - 278277

E: klepper.pascal@skynet.be

Laime Francis
Chemin des Roses 5
6767 Harnoncourt

T: 063 - 570049
M: 0497 - 300247
F: 063 - 570049

E: francislaime@msn.com

Lambert Alain Toiture
Norulle 8
6730 Tintigny

T: 063 - 445119
M: 0498 - 746873
F: 063 - 445119

E: alain.lambert.toiture@skynet.be

Lambillon & Fils SPRL
Rue du Basteau 40
6953 Forrières

T: 084 - 313915
F: 084 - 323340

E: lambillonetfils@proximedia.be

Langue R Toitures
Rue du Moreau 28a
6724 Rulles

T: 063 - 572788
M: 0497 - 370754

E: ruddy.langue@skynet.be

Lejeune R & Fils
Cherain 1b
6673 Cherain

T: 080 - 510594
M: 0496 - 811524

E: lejeune.fils@skynet.be

Lejeune René & Fils SPRL
Bihain 13
6690 Bihain

T: 080 - 418834
M: 0496 - 811524
F: 080 - 418834

E: lejeune.fils@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?