Dakwerken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (604)
Brussel (190)
Henegouwen (578)
Limburg (428)
Luik (592)
Luxemburg (207)
Namen (279)
Oost-Vlaanderen (632)
Vlaams-Brabant (420)
Waals-Brabant (159)
West-Vlaanderen (433)


 

Dakwerken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


North Ridge
August Dierckxlaan 38
2970 Schilde

M: 0474 - 393053

E: info@northridge.be

Nuytemans Frans & Zoon
Oud Gooreind 16
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6633243
M: 0496 - 262648
F: 03 - 6637876

E: nuytemans@hotmail.com

Nuytemans Jan & Bjorn BVBA
Kalmthoutse Steenweg 197
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6332202
F: 03 - 6331488

E: jan.nuytemans@scarlet.be

Nuytemans R
J. de Costerstraat 14
2960 Brecht

T: 03 - 3130822
F: 03 - 3136775

E: nuytemans@telenet.be

Palinckx Peter BVBA
Oudekerkstraat 85
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371300
M: 0475 - 759724

E: peter.palinckx@telenet.be

Pals Dakwerken-Sanitair BVBA
Oude Zoerlebaan 94
2260 Westerlo

T: 016 - 697725
M: 0475 - 737291
F: 016 - 680288

E: rik_pals@hotmail.com

Pandelaers Jozef BVBA
Bevrijdingslei 32
2920 Kalmthout

T: 03 - 6664455
F: 03 - 6666934

E: info@pandelaers.be

Peeters Frank BVBA
Bredabaan 702
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6637311
F: 03 - 6331795

E: peeters_frank@skynet.be

Peeters Jacobs Dakwerken BVBA
Bosend 18
2470 Retie

T: 014 - 373508
M: 0479 - 224788
F: 014 - 377602

E: dakwerken.jacobs-peeters@telenet.be

Peremans NV
Geerdegemstraat 10
2800 Mechelen

T: 015 - 417528
F: 015 - 431788

E: m.peremans@skynet.be

Perfectie BVBA
Meierij 19
2260 Westerlo

T: 014 - 553177
F: 014 - 555631

E: perfectie@skynet.be

Peter Vets BVBA
Confortalei 190
2100 Deurne

T: 03 - 2893075
M: 0475 - 924579
F: 03 - 2893076

E: peter.vets@pandora.be

Platteau BVBA
Leeuwlantstraat 137
2100 Deurne

T: 03 - 3244576
F: 03 - 3244740

E: info@platteaubvba.be

Provodak BVBA
Kattespoelstraat 9
2340 Beerse

T: 014 - 410011
M: 0476 - 546862
F: 014 - 410011

E: yvan.paeshuyse@telenet.be

Python
Kerkendijk 51
2140 Borgerhout

T: 03 - 2975840
M: 0497 - 326724
F: 03 - 2950334

E: piotr.grzywacki@telenet.be

R.M.C Wastyn
Heuvelstraat 169
2620 Hemiksem

T: 03 - 4578232
F: 03 - 4578232

E: rudi.wastyn@pandora.be

R.V.G.D.
Schotensteenweg 223
2960 Brecht

T: 03 - 2898729
M: 0495 - 380240

E: michael.dargel@telenet.be

Rasenberg BVBA
Bredabaan 859
2930 Brasschaat

T: 03 - 6449890
F: 03 - 6449890

E: info@rasenberg.be

Redac NV
Mechelsesteenweg 63
2500 Lier

T: 03 - 4759519
F: 03 - 4759489

E: info@redacnv.be

Reno@home
Rodendijk 43/2
2980 Zoersel

T: 03 - 3093032

E: renohome@live.be

Renodak Systems NV
Nijverheidsstraat 7
2490 Balen

T: 014 - 814006
M: 0477 - 754836
F: 014 - 817495

E: info@renodak.be

Rietdekkersbedrijf Storms Frank BVBA
BethaniŽlei 5
2930 Brasschaat

T: 03 - 6332128
M: 0475 - 618672

E: storms.frank@telenet.be

Rigole Ronny
Oude Schans 9
2627 Schelle

M: 0486 - 140053

E: firma.rigole@telenet.be

Robudak J. Buys BVBA
Warandestraat 10
2380 Ravels

T: 014 - 652431

E: info@robudak.com

Rodak Pannedekkersbedrijf
Bieshof 13
2321 Meer

T: 03 - 3150072
F: 03 - 3150072

E: rodak.huf@telenet.be

Roes Frederik
Pleintje 46
2460 Tielen

M: 0474 - 973781

E: frederikroes@hotmail.com

Rom-Tom
Heerbaan 8c
2310 Rijkevorsel

M: 0494 - 294401

E: romtom@skynet.be

Rombouts Stijn
Lange Lozanastraat 29
2018 Antwerpen

M: 0486 - 856602

E: deplombier@hotmail.com

Roodhooft BVBA
Heibloem 3
2250 Olen

M: 0475 - 529633

E: roodhooftbvba@telenet.be

Roof Smile
Anna Bijnsstraat 4
2600 Berchem

M: 0486 - 713516

E: vdb@roofsmile.be

Roofcover BVBA
Ringlaan 86
2610 Wilrijk

M: 0472 - 550222

E: roofcover@skynet.be

Roofia Dakwerken
Lenaart de Landrelaan 91
2660 Hoboken

T: 03 - 8253011
F: 03 - 8253011

E: roofia1@gmail.com

Roofing Service
Everaertsstraat 78
2060 Antwerpen

T: 03 - 2720687
M: 0497 - 306054
F: 03 - 2352832

E: roofingservice@skynet.be

Roofit BVBA
Parklaan 10
2970 's Gravenwezel

M: 0475 - 352710

E: bert@roofit.be

Roothans Dakwerken bvba
Lerenveld 41
2547 Lint

T: 03 - 4881725
F: 03 - 4882861

E: info@dakwerkenroothans.be

Ropa BVBA
Itegembaan 81
2590 Berlaar

T: 03 - 4823494
F: 03 - 3855580

E: dakwerken.ropa@mobitronics.be

Rubby Dak BVBA
Nekkerspoelstraat 289
2800 Mechelen

T: 015 - 518893
M: 0477 - 486992
F: 015 - 518893

E: arno@rubbydak.be

Ruts Jos
Soef 45
2490 Balen

T: 014 - 814151
M: 0495 - 362752
F: 014 - 814282

E: ruts.jos@skynet.be

Sani Joris
Boerenkrijgplein 6
2170 Merksem

T: 03 - 6449916
M: 0476 - 272979
F: 03 - 6449916

E: sven.joris@sani-joris.be

Schotense Dakwerken BVBA
Akkerlaan 12
2900 Schoten

T: 03 - 6581127
M: 0495 - 269930
F: 03 - 6588944

E: schotensedakwerken@hotmail.com

SL Service Slachmuylders Luc
Ridder Walter Van Havrelaan 354-356
2900 Schoten

T: 03 - 6587087
M: 0477 - 263227
F: 03 - 6587087

E: slservice@skynet.be

Smits-Kerstens CVBA
August Dierckxlaan 53
2970 Schilde

T: 03 - 3538895
M: 0476 - 719702

E: smits.kerstens@skynet.be

Staes Serge
Hickendorfdreef 36
2390 Westmalle

M: 0485 - 510998

E: sergestaes@telenet.be

Stego BVBA
Rosselaar 16
2490 Balen

T: 014 - 324237
M: 0476 - 820331
F: 014 - 324238

E: stego.bvba@skynet.be

Steynen Peter
Kattenberg 5
2180 Ekeren

T: 03 - 6640118
M: 0476 - 599078
F: 03 - 6640118

E: petersteynen@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?