Dakwerken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (602)
Brussel (190)
Henegouwen (578)
Limburg (428)
Luik (592)
Luxemburg (207)
Namen (279)
Oost-Vlaanderen (632)
Vlaams-Brabant (420)
Waals-Brabant (159)
West-Vlaanderen (433)


 

Dakwerken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


Dakwerken V.D.B.
Voetbalstraat 54
2560 Nijlen

T: 03 - 4817086

E: johan.vandenbossche1@pandora.be

Dakwerken V.D.B. BVBA
Herenthoutse Steenweg 59
2288 Bouwel

T: 014 - 517901

E: johan.vandenbossche1@pandora.be

Dakwerken Van Camp BVBA
Mechelsesteenweg 206
2820 Bonheiden

T: 015 - 550429
M: 0477 - 797870
F: 015 - 554540

E: dakwerken.van.camp@telenet.be

Dakwerken van Houtte
Lange Lei 100
2850 Boom

T: 03 - 2930432
M: 0477 - 459926
F: 03 - 2930063

E: dakwerken.van.houtte@telenet.be

Dakwerken Vego BVBA
Kleine Weg 25
2222 Wiekevorst

M: 0496 - 350912

E: dakwerkenvego@skynet.be

Dakwerken Waterproof BVBA
Mastboomdreef 18
2960 Brecht

M: 0473 - 220444

E: van.houtte@telenet.be

Datro
Atealaan 19
2200 Herentals

M: 0475 - 630117

E: info@datro.be

De Haes Schrijnwerkerij
Heiken 25
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

T: 015 - 551935
F: 015 - 553500

E: schrijnwerkerij.dehaes@skynet.be

De Jonckheer Wim BVBA
Bredabaan 754
2930 Brasschaat

T: 03 - 6330878
M: 0475 - 250876
F: 03 - 6330878

E: wim.dejonckheer@skynet.be

De Kort BVBA
Elsum 2
2440 Geel

T: 014 - 588718
F: 014 - 582529

E: info@dakwerken-dekort.be

De Peter
Corluylei 22
2150 Borsbeek

M: 0497 - 136626

E: de.peter1@telenet.be

Decoroof
Oude Steenweg 18
2280 Grobbendonk

M: 0474 - 988243

E: decoroof@telenet.be

Dederen
Prins Boudewijnlaan 341
2610 Wilrijk

T: 03 - 2971414
M: 0475 - 352710

E: bert@roofit.be

Deladak BVBA
Steenweg op Sevendonk 61
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 412901
M: 0497 - 629515

E: deladak@hotmail.com

Demessemaeker
Noordervaart 29
2200 Herentals

T: 014 - 231591

E: info@demessemaeker.be

Desmet Jan
Heer Van Bergenstraat 9
2050 Antwerpen

T: 03 - 2194174
M: 0475 - 356687
F: 03 - 6109124

E: jan.de.smet@pandora.be

Diedak BVBA
Driesplein 40
2340 Beerse

T: 014 - 610352
M: 0498 - 462042
F: 014 - 610352

E: diedak-@hotmail.com

Dieltjens BVBA
Schriekstraat 131
2223 Schriek

T: 015 - 233568
F: 015 - 236039

E: info@dieltjens.net

Dieltjens Dakwerken BVBA
Bistweg 84
2520 Broechem

T: 03 - 4856185
F: 03 - 4857842

E: dakwerken.dieltjens@skynet.be

Dirkx Thomas BVBA
Singelstraat 55
2381 Weelde

T: 014 - 659142
M: 0475 - 975560
F: 014 - 883383

E: thomas.dirkx@skynet.be

Dries Erwin
Meertsveldstraat 14
2570 Duffel

T: 015 - 314069
F: 015 - 317503

E: erwin.dries@telenet.be

DTS Michiels BVBA
Molenstraat 58
2560 Nijlen

T: 03 - 8080745
F: 03 - 2976985

E: dtsmichiels@telenet.be

DW Peeters BVBA
Sasachtweg 3
2440 Geel

T: 016 - 694460
F: 016 - 694460

E: john.peeters1@telenet.be

E.W. BVBA
Fabiolalaan 3
2490 Balen

T: 014 - 815055
M: 0478 - 217160
F: 014 - 814993

E: ew1@telenet.be

EDB Dakwerken BVBA
Molenlei 47
2530 Boechout

T: 03 - 4541097
M: 0479 - 521488
F: 03 - 4541097

E: info@edbdakwerken.be

Erki BVBA
Bukenberg 43
2491 Olmen

M: 0472 - 726973

E: erki@skynet.be

Europa-Clean BVBA
Eksterlaan 1
2880 Bornem

T: 03 - 8898658
M: 0475 - 790129
F: 03 - 8991525

E: europaclean@telenet.be

Farinco
Lambrechtshoekenlaan 18
2170 Merksem

M: 0473 - 893894

E: bk231656@skynet.be

FK Dakwerken BVBA
Fortveldstraat 20b
2110 Wijnegem

T: 03 - 2903670
M: 0496 - 890325
F: 03 - 3543862

E: fk.dakwerken@skynet.be

Fleuren P BVBA
Wipstraat 31
2930 Brasschaat

T: 03 - 6331567
M: 0475 - 682203
F: 03 - 6331567

E: alrida@telenet.be

Franck Misja
Sparrenlaan 48
2980 Zoersel

T: 03 - 3858108
F: 03 - 3858108

E: misja.franck@telenet.be

Frank Dakwerken
Leeuwlantstraat 34
2100 Deurne

T: 03 - 3248959
F: 03 - 3266939

E: dakwerken.frank@advalvas.be

Fredje
Schaliehoevestraat 58
2220 Heist-op-den-Berg

M: 0475 - 662334

E: frederik.vanpassel@skynet.be

Fredje BVBA
Schaliehoevestraat 51
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 226910
M: 0475 - 662334
F: 015 - 226910

E: frederik.vanpassel@skynet.be

G & G-Bouw BVBA
Aarschotsesteenweg 116
2230 Herselt

T: 016 - 699199
M: 0496 - 673553
F: 016 - 699199

E: gille.gerrit@telenet.be

G-Dak BVBA
Provinciale Steenweg 53
2620 Hemiksem

M: 0485 - 545085

E: g-dak@telenet.be

G.K.S. Dakwerken BVBA
Canadalaan 56
2940 Hoevenen

T: 03 - 5691744
F: 03 - 2973407

E: gks@telenet.be

Geels Autoglas BVBA
Grotesteenweg 1d
2440 Geel

T: 014 - 593233
F: 014 - 593234

E: info@geelsautoglas.be

Geerinck Guy BVBA
Smedenstraat 51
2610 Wilrijk

T: 03 - 8288964
M: 0475 - 605046
F: 03 - 8284435

E: guy.geerinck@scarlet.be

Geudens Willy
Zandhoefstraat 76
2440 Geel

T: 014 - 580382
F: 014 - 584179

E: geudensdakwerken@skynet.be

Ginmar BVBA
Lombaardstraat 19
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 633012
M: 0477 - 278924
F: 015 - 633012

E: van.den.broeck.marc@telenet.be

GJM Daktechniek
Nijverheidsstraat 5
2490 Balen

T: 014 - 214858
M: 0496 - 511555

E: schraeyen28@hotmail.be

Goos Dakwerken
Rosselaar 16
2490 Balen

T: 014 - 322453
M: 0498 - 569642

E: waltergoos@telenet.be

Goos Marc
Hoevenstraat 51
2160 Wommelgem

T: 03 - 3540414
F: 03 - 3540827

E: marc.goos@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?