Dakwerken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (604)
Brussel (190)
Henegouwen (578)
Limburg (428)
Luik (592)
Luxemburg (207)
Namen (279)
Oost-Vlaanderen (632)
Vlaams-Brabant (420)
Waals-Brabant (159)
West-Vlaanderen (433)


 

Dakwerken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


Besando BVBA
Kwekerijstraat 101
2140 Borgerhout

T: 03 - 2364920
F: 03 - 2353583

E: besando@telenet.be

Bevers P BVBA
Deken Sendenstraat 6
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3148084
M: 0495 - 790731
F: 03 - 3148084

E: info@dakwerkenpeterbevers.be

Boniver J-J
Van Roiestraat 19
2170 Merksem

T: 03 - 6463054
F: 03 - 6442101

E: jean.boniver@pandora.be

Boomse Dakwerken
Overwinningstraat 19
2850 Boom

T: 03 - 2937812
M: 0474 - 525387
F: 03 - 2937812

E: ivo_vanschoor@hotmail.com

Boswell Brian
Mechelsesteenweg 350a
2830 Blaasveld

M: 0479 - 721758

E: brian-boswell@hotmail.com

Bouwwerken R.C. BVBA
Sint-Lambertusstraat 9
2600 Berchem

T: 03 - 2934142
M: 0497 - 228841
F: 03 - 2934152

E: allebouwwerken@hotmail.com

Boven Marc BVBA
Oranjestraat 45
2430 Vorst

T: 013 - 671352
F: 013 - 674393

E: marcboven@gmail.com

Breugelmans BOUW & Advies BVBA
Bevrijdingslaan 49
2450 Meerhout

T: 014 - 706939
M: 0496 - 365610
F: 014 - 706939

E: info@breugelmansbvba.be

Bruers Patrick BVBA
De Moerkens 7
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 6362919
M: 0475 - 729609
F: 03 - 6362377

E: bruerspatrickbvba@hotmail.com

Bruyninckx BVBA
Scheiloopstraat 11
2230 Herselt

T: 016 - 359071
M: 0473 - 652747
F: 016 - 359071

E: davy.bruyninckx@telenet.be

Buls P
Donkerstraat 22
2820 Rijmenam

T: 015 - 236741
F: 015 - 236741

E: bulspatrick@belgacom.net

CB-Construct NV
Industriepark A 47a
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 229210
F: 015 - 762934

E: info@cb-construct.be

Cedico Dakwerken BVBA
Mallekotstraat 44
2500 Lier

T: 03 - 4890986
M: 0475 - 739810
F: 03 - 4880164

E: cedico.dakwerken@skynet.be

Ceuleers-Goovaerts BVBA
Hanswijkdries 135-137
2800 Mechelen

T: 015 - 415101
F: 015 - 431882

E: ceuleers-goovaerts@telenet.be

Christiaens Francky BVBA
Rommekensbergstraat 4
2800 Mechelen

M: 0475 - 788601

E: dakwerken.christiaens1@pandora.be

Claessens Y
Eindhoutseweg 19
2431 Veerle

M: 0476 - 344939

E: yclaessens@hotmail.com

Compact Clean CVBA
Nijven 59b
2890 Oppuurs

T: 03 - 8896578

E: compact.clean@pandora.be

Corvers-Vrancx NV
Vorstse Baan 89
2431 Veerle

T: 014 - 840418
F: 014 - 841835

E: corvers.vrancx@skynet.be

Costermans Bouwpunt bvba
Kalmthoutsesteenweg 233
2910 Essen

T: 03 - 6700367
F: 03 - 6772560

E: info@costermans.be

Coussement R & K
Molensteeg 24
2940 Stabroek

T: 03 - 6650120
F: 03 - 6650120

E: kris.coussement@telenet.be

Crols Hubert
Steenweg op Sevendonk 76
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 480350

E: info@hucro.be

Cuyvers J & M BVBA
Mechelsesteenweg 453
2500 Lier

T: 015 - 202505
M: 0484 - 752031
F: 015 - 202506

E: cuyvers.jm@skynet.be

D.D.C. BVBA
Groeningerstraat 22-24
2150 Borsbeek

T: 03 - 3255591
M: 0475 - 730659
F: 03 - 3255592

E: ddc.bvba@pandora.be

Daems Jan
Ven 67
2250 Olen

T: 014 - 231280
M: 0498 - 149446
F: 014 - 231280

E: daems.loodgieterij@telenet.be

Daika BVBA
Jules Moretuslei 254
2610 Wilrijk

T: 03 - 8305927
M: 0486 - 029657
F: 03 - 8288175

E: daika-dekeyser@skynet.be

Dak Plus
Bosbesstraat 41
2260 Westerlo

M: 0479 - 646160

E: dakplus@pandora.be

Dak- en Dichtingswerken Pycke
Boomgaardstraat 276
2600 Berchem

T: 03 - 3225987
M: 0478 - 287632

E: info@dakwerkenpycke.be

Dakgoet BVBA
Bredabaan 593
2990 Wuustwezel

M: 0498 - 117054

E: dakgoet@telenet.be

Dakontmossing Frank
Ertbrandstraat 110
2950 Kapellen

M: 0499 - 939291

E: frank.eyer@telenet.be

Daktrem BVBA
Frans De Meyerstraat 1
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 6633214
F: 03 - 6633227

E: daktrem@skynet.be

Daktro BVBA
Adrinkhovenlaan 96
2150 Borsbeek

T: 03 - 3219211
F: 03 - 3224109

E: office@daktro.be

Dakwerken Anthonis VOF
Sint-Benedictusstraat 15
2640 Mortsel

M: 0486 - 062826

E: dakwerkenanthonis@gmail.com

Dakwerken Bastiaenssen BVBA
Bergen 22
2270 Herenthout

T: 014 - 516687
M: 0497 - 336770
F: 014 - 516687

E: bastiaenssen1@telenet.be

Dakwerken Benny BVBA
IJskelderstraat 38
2660 Hoboken

T: 03 - 8257224
M: 0485 - 937934
F: 03 - 8257224

E: info@dakwerkenbenny.be

Dakwerken Costermans
Kalmthoutsesteenweg 225
2910 Essen

T: 03 - 6772550
F: 03 - 6700359

E: dakwerken@costermans.be

Dakwerken De Groote BVBA
Lodderstraat 14P
2880 Hingene

T: 03 - 8893399
M: 0477 - 632479
F: 03 - 8893399

E: dakwerken.degroote@telenet.be

Dakwerken Den Dekker BVBA
Gervoort 15
2491 Olmen

T: 014 - 816995
M: 0497 - 155615
F: 014 - 816995

E: info@dakwerken-dendekker.be

Dakwerken Engelen BVBA
Schriekstraat 4
2560 Nijlen

T: 03 - 4816073
F: 03 - 4111490

E: dakwerken.engelen.bvba@pandora.be

Dakwerken Haepers BVBA
Hooiweg 18
2222 Itegem

T: 015 - 241080
F: 015 - 241030

E: dakwerken@haepers.be

Dakwerken J Claes BVBA
Sleestraat 36
2820 Rijmenam

T: 015 - 336130
F: 015 - 348013

E: dakwerkenclaes@telenet.be

Dakwerken Jansen gcv
Ertbrandstraat 145
2950 Kapellen

T: 03 - 6052097

E: b010339@pandora.be

Dakwerken Lauryssen BVBA
Koningsstoel 40
2960 Sint-Lenaarts

T: 03 - 3134416
F: 03 - 3135891

E: dakwerken@lauryssen.be

Dakwerken Nuyts BVBA
Berg 64-66
2490 Balen

T: 014 - 813696
F: 014 - 813696

E: dakwerken.nuyts@skynet.be

Dakwerken Patrick Cardon BVBA
Papenaardekenstraat 202
2900 Schoten

M: 0475 - 897191

E: dakwerken.cardon@pandora.be

Dakwerken Siebens BVBA
Rooienberg 76
2570 Duffel

T: 015 - 311884
F: 015 - 319745

E: dakwerken.siebens@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?